Prevzem novega vozila GVGP-1

Sobota, 16. februarja 2019, je bila za sečoveljske gasilce poseben dan. Skupaj z gosti in prijateljskimi društvi smo svečano prevzeli novo gasilsko vozilo GVGP-1. Vse prisotne je pozdravil župan Občine Piran Đenio Zadković in dejal, da gasilce vidi kot družbene junake. Vabilu se je odzval tudi nekdanji župan Peter Bossman, kateremu se zahvaljujemo za posluh pri nabavi nujno potrebnega vozila, ki bo omogočil gasilcem hitro in učinkovito posredovanje na intervencijah. Dogodka se je udeležila tudi poslanka Državnega zbora mag. Meira Hot. Predsednik GZ Piran tov. Dušan Košir se je zahvalil Občini Piran saj je zagotovila sredstva za nabavo treh novih vozil vsem trem društvom v gasilski zvezi Piran. Dogodek smo sklenili z blagoslovom vozila, ki ga je izvedel vaški župnik Matjaž Kravos. Zahvaljujemo se vsem prisotnim, ki ste se bili del tega, za nas pomembnega, dogodka.

Comments are closed.